Kommode, New Renaissance, begyndelsen af det 20. århundrede.

91856. Kommode, New Renaissance, begyndelsen af det 20. århundrede.

Længde 90, bredde 52, højde 109 cm.

Slitage, pletter, mærker, renoveret.

Nøgle/nøgler findes

Få foretaget en gratis vurdering!

Nøgle/nøgler findes

Antal besøg: 954