Vase, grøn glasmasse, Reijmyre.
Vas, rosa, tegn Hav ?.
Skålvase, dekoration af træer, usigneret.
Vase, dugget glas, skilt Orrefors.
Vas, sign Orrefors Vicke Lindstarnd sign LA 1967.
Skål, Kosta Vicke Lindstrand skilt LH 1343, længde ca. 22 cm.
Lågskål, grøn glasmasse.
Højde ca 5 - 28 cm.
Slitage, ridser.