CARIN NILSSON. Skulptur, gips, signeret.

90860. CARIN NILSSON. Skulptur, gips, signeret.

Længde 16 cm.

Slitage og mindre skader.

Få foretaget en gratis vurdering!

Længde 16 cm.

Slitage og mindre skader.

Antal besøg: 1.139