RADIO/DISC-AFSPILLER, Braun SK5.

90730. RADIO/DISC-AFSPILLER, Braun SK5.

Længde 58 cm.

Slitage, mærker skader, mangler støtte til lågen.

Få foretaget en gratis vurdering!

Længde 58 cm.

Antal besøg: 7.966