BOGREASE, engelsk stil.

BOGREASE, engelsk stil.
902030. BOGREASE, engelsk stil.

To hylder. Længde ca 150, bredde ca 39, højde ca 200 cm.

Slitage, ridser, stødmærker, omfattende finerskader.

Nøgle/nøgler findes

Få foretaget en gratis vurdering!

Nøgle/nøgler findes

Antal besøg: 509