GULVLAMPE, mærket Pagos, midten af det 20. århundrede.

90128. GULVLAMPE, mærket Pagos, midten af det 20. århundrede.

Tothøjde inkl skærm ca 165 cm.

Mindre slitage.

Få foretaget en gratis vurdering!

Mindre slitage.

Antal besøg: 778