SKAB, med udstillingslåger, engelsk stil, 20. århundrede.

89734. SKAB, med udstillingslåger, engelsk stil, 20. århundrede.

Længde 104, bredde 47, højde 194 cm.

Mindre slitage.

Nøgle/nøgler findes

Få foretaget en gratis vurdering!

Mindre slitage.

Nøgle/nøgler findes

Antal besøg: 1.486