BORDLAMPE, keramik, signeret AL Thomson UE, Upsala-Ekeby.

89262. BORDLAMPE, keramik, signeret AL Thomson UE, Upsala-Ekeby.

Udskåret dekoration i varer i form af fisk med havattributter. Totalhøjde inkl lampefod ca 45,5 cm.

Brugsslitage.

Få foretaget en gratis vurdering!

Brugsslitage.

Antal besøg: 1.304