88499. STEREOSYSTEM, 6 dele, Bang Olufsen, Beomaster.
Bestående af: 2 stk. højttalere, cd-afspiller, kassettebåndoptager, forstærker, stereobænk, bænkmål: højde 86, bredde 40,5, højde 63.
Slitage, bænk med ringmærker, fjernbetjening mangler, kabler ikke tjekket i antal.