BOGHYLDEBELYSNING, 2 stk, VX229 Bergboms Scanlight AB.

880946. BOGHYLDEBELYSNING, 2 stk, VX229 Bergboms Scanlight AB.

Hvidlakeret metalplade. Justerbar reflekterende del.
Længde ca 30 cm.

Slitage, ridser og pletter. Ikke funktionstestet.

Få foretaget en gratis vurdering!

Længde ca 30 cm.

Antal besøg: 2.069