BUFFET, ungdom, 1900-tallet.

BUFFET, ungdom, 1900-tallet.
87764. BUFFET, ungdom, 1900-tallet.

Egetræ. Længde 96, bredde 54, højde 104 cm.

Slitage, senere glasplade medfølger.

Nøgler mangler.

Få foretaget en gratis vurdering!

Nøgler mangler.

Antal besøg: 806