HJØRNESKAB, Art Nouveau, 20. århundrede.

87747. HJØRNESKAB, Art Nouveau, 20. århundrede.

Malet sort. Længde 102, dybde 72, højde 132 cm.

Brugsslitage, senere maling, pletter.

Nøgle/nøgler findes

Få foretaget en gratis vurdering!

Nøgle/nøgler findes

Antal besøg: 947