LYS, et par, sterlingsølv, svenske importfrimærker, 20. århundrede.

87582. LYS, et par, sterlingsølv, svenske importfrimærker, 20. århundrede.

Højde ca 19,5 cm.

Brugsslitage, en lysestage med en bule. En lysestage mangler fyld og bundplade.

Få foretaget en gratis vurdering!

Højde ca 19,5 cm.

Antal besøg: 899