STOL, med korte sider i form af katte, 20. århundrede.

87241. STOL, med korte sider i form af katte, 20. århundrede.

Højde 56 cm.

Slitage, mindre skader, laktab.

Få foretaget en gratis vurdering!

Højde 56 cm.

Antal besøg: 1.122