SLAG BORD, 1800 tallet.

SLAG BORD, 1800 tallet.
869832. SLAG BORD, 1800 tallet.

gennemgående kassehøjde 75 cm, bredde 100 cm, dybde 69 cm.

sider mangler, slidtage fra alder og Brugsslitage.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 432