SUKKERSKÅL, sølv, Østrig, trold. Slutningen af det 18. århundrede.

86821. SUKKERSKÅL, sølv, Østrig, trold. Slutningen af det 18. århundrede.

Længde ca 17 cm.

Mindre Brugsslitage.

Få foretaget en gratis vurdering!

Længde ca 17 cm.

Mindre Brugsslitage.

Antal besøg: 785