ARMBANDUR, Certina DS, automatisk.

864458. ARMBANDUR, Certina DS, automatisk.

Urskivens diameter ca 28 mm. Kaliber 25-45.

Uden armbånd. Slitage, ridser, rust, korrosioner. Urskive med pletter/defekter. Arbejdede på tidspunktet for katalogisering. Der ydes ingen funktionsgaranti.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 1.102