HURTS, med persienner, 20. århundrede.

86190. HURTS, med persienner, 20. århundrede.

Med skuffe- og rumbeslag. Længde 67, bredde 64, højde 36 cm.

Slitage og ridser.

Nøgler mangler.

Få foretaget en gratis vurdering!

Slitage og ridser.

Nøgler mangler.

Antal besøg: 1.122