Vi benytter
cookies
Skjul denne meddelelse
Igangværende
Søg
Hjælp
Sælg
Opret konto
Log ind
Hjælp
Sælg
Opret konto
Log ind
Igangværende
Søg
Alle afsluttede genstande
Auktionshuset Kolonn
Møbler
Sofaer og siddegrupper
SOFA, betrukket med "Eltham Hall" fra G. P. & J Baker, slutningen af det 20. århundrede.
85546. SOFA, betrukket med "Eltham Hall" fra G. P. & J Baker, slutningen af det 20. århundrede.
Længde 190 cm.
Vis hele teksten
Mindre slitage.
Skjul originaltekster på svensk.
Vis originaltekster på svensk.
Få foretaget en gratis vurdering!
Længde 190 cm.
Vis hele teksten
Mindre slitage.
Auktionshuset Kolonn
Antal besøg:
3.384