JAN NALIWAJKO. Figurkomposition, olie på lærred, signeret.

85538. JAN NALIWAJKO. Figurkomposition, olie på lærred, signeret.

98 x 103 cm.

Tab af farve.

Kunstner/designer

Jan Naliwajko (1938–2017)

Få foretaget en gratis vurdering!

98 x 103 cm.

Tab af farve.

Kunstner/designer

Jan Naliwajko (1938–2017)

Antal besøg: 2.009