BORD, med STOLE, 4 stk, Johanson Design.

85212. BORD, med STOLE, 4 stk, Johanson Design.

Bordmål diameter 110, højde 70 cm.

Slitage, ridser og mærker.

Få foretaget en gratis vurdering!

Slitage, ridser og mærker.

Antal besøg: 1.405