FIGURER, 2 stk. Hårde Viktor, Hammarby.

849047. FIGURER, 2 stk. Hårde Viktor, Hammarby.

Figurer i gummi Hockeyspiller Tough Viktor, højde 16 cm Fodboldspiller Tough Viktor, højde 14,5 cm.

Hockeyspilleren mangler en stok og en skinne Andre ridser og mærker.

Få foretaget en gratis vurdering!

Nyköpings Auktionsverk
Antal besøg: 14.747