SLAGBORD, "Bergslagen", fra Ikeas IKEA 1700-tals serie.
845571. SLAGBORD, "Bergslagen", fra Ikeas IKEA 1700-tals serie.
Længde 26 - 166, bredde 117, højde 76,5 cm.
Slitage, ridser, mærker, pletter. Lejlighedsvis mindre finerskader. Delvist færdige nødder. En skrue med møtrik medfølger løs. Der mangler en enkelt møtrik.