SØLV OG METAL OBJEKTER.

SØLV OG METAL OBJEKTER.
844069. SØLV OG METAL OBJEKTER.

Vægt stemplet sølv 128 g Æske i sølv med tekst, indhold medfølger. Længde 8,5 cm Præmiepokal i sølv, tekst 3. præmie i revolverskydning, 1902, Strömsholm, højde 6 cm Lommekniv, Saab Scania, + tekst "tak for forslaget" Pung i jern, bredde 6 cm.

Alder og Brugsslitage.

Få foretaget en gratis vurdering!

Alder og Brugsslitage.

Antal besøg: 638