Bestående af: bord, paller 2 stk, lampebord 2 stk, spejle 2 stk, bordmål: længde 101, bredde 59, højde 47 cm, spejlhøjde ca 62, bordhøjde 54, pallehøjde 35 cm.
Slitage, ridser.