FUGLEBADE, på støbejernsbund, 1900-tallet.

84167. FUGLEBADE, på støbejernsbund, 1900-tallet.

Højde ca 73 cm.

Slitage, skader, centerfigur mangler.

Få foretaget en gratis vurdering!

Højde ca 73 cm.

Antal besøg: 825