GRYDE; keramik, Ingrid Atterberg, Uppsala Ekeby.

84124. GRYDE; keramik, Ingrid Atterberg, Uppsala Ekeby.

Signeret Abg (eget værksted), højde 25,5 cm.

Mindre Brugsslitage.

Få foretaget en gratis vurdering!

Mindre Brugsslitage.

Antal besøg: 1.601