SOFA, "Fabiola", Brødrene Andersson.

838603. SOFA, "Fabiola", Brødrene Andersson.

Mahogni stel. Fast polstret ryg, løse fjer i sæde. Længde 192 cm. Bakke mærket.

Brugsslitage. Ridser og mærker.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 3.014