DRAGON, Hohner Bjarnes Special, 1900-tallet.

838449. DRAGON, Hohner Bjarnes Special, 1900-tallet.

Taske medfølger.
Længde 34 cm.

Brugsslitage. ridser mindre pletter.

Få foretaget en gratis vurdering!

Taske medfølger.
Længde 34 cm.

Antal besøg: 1.086