83770. Sæt , 18 dele, inklusive "Vine", Arthur Percy, Gefle.
4 dele, "Vine", Arthur Percy, 2 vægfade, Dorothy Clough.
Skål, Gefle.
9 års tallerkener med slotsmotiver, Gefle 2 figurer, hest og skildpadde.
Slitage, krakeleringer, misfarvninger, Kantstødt.