INGER BOO. Danmark, olie på lærred, sign.

83726. INGER BOO. Danmark, olie på lærred, sign.

Interiør med kvinde. 30 x 40 cm.

Ingen anmærkninger.

Få foretaget en gratis vurdering!

Ingen anmærkninger.

Antal besøg: 3.282