MODELTOG MÄRKLIN E-lok RET 800. damplokomotiv 3003 og 10 vogne.

83613. MODELTOG MÄRKLIN E-lok RET 800. damplokomotiv 3003 og 10 vogne.

H0 AC. Blandt andet BP 314 og Esso 4524.

Slitage og mindre skader. RET mangler en trailersko (medfølger løs) og en lampe. Lokomotivet virker.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 1.822