LOFTSLAMPE, metal, "Carmen" Ateljé Lyktan Åhus.

83426. LOFTSLAMPE, metal, "Carmen" Ateljé Lyktan Åhus.

Diameter ca 69 cm.

Fremstår med mindre brugsspor, ridser, mærker.

Få foretaget en gratis vurdering!

Diameter ca 69 cm.

Antal besøg: 1.743