RUBEN WALLSTRÖM. Kystmotiv, olie på Panel, signeret.

83394. RUBEN WALLSTRÖM. Kystmotiv, olie på Panel, signeret.

22 x 28 cm.

Ingen anmærkninger.

Kunstner/designer

Ruben Wallström (1885–1953)

Få foretaget en gratis vurdering!

22 x 28 cm.

Ingen anmærkninger.

Kunstner/designer

Ruben Wallström (1885–1953)

Antal besøg: 1.441