Kommode, 5-boks, omkring år 1900.

83078. Kommode, 5-boks, omkring år 1900.

Fyrretræ.
Længde 80, bredde 45, højde 115 cm.

Slitage, skive let slået, fødder med revner, renoveret, suppleret.

Nøgler mangler.

Få foretaget en gratis vurdering!

Fyrretræ.

Nøgler mangler.

Antal besøg: 765