LOFTSLAMPE "Bumlingen", Anders Pehrsson for Ateljé Lyktan, Åhus.

82599. LOFTSLAMPE "Bumlingen", Anders Pehrsson for Ateljé Lyktan, Åhus.

Hvidlakeret. Diameter 60 cm.

Mindre slitage, buler, mangler gitter.

Få foretaget en gratis vurdering!

Hvidlakeret. Diameter 60 cm.

Antal besøg: 1.504