RADIOGRAMMOFONMØBLER, HØJTTALER OG OPTAGERE, midten af 1900-tallet.

81826. RADIOGRAMMOFONMØBLER, HØJTTALER OG OPTAGERE, midten af 1900-tallet.

Af mærket Centrum.
Længde 102, bredde 38 højde ca. 72 cm.

Mangler pladespiller i møbler. Slitage, lejlighedsvis skade. Rygstykke på møbel med skader, bleget.

Få foretaget en gratis vurdering!

Af mærket Centrum.

Antal besøg: 2.906