DESK, dobbeltsidet / fritstående, 20. århundrede.

81756. DESK, dobbeltsidet / fritstående, 20. århundrede.

Længde 155 bredde 106 højde 82 cm.

Slitage, skader, ridser, pletter. En nøgle er fundet, nøgler mangler. En nøgle sidder i en lås.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 1.949