SKAB, mærket Carl malmsten, 20. århundrede.

81295. SKAB, mærket Carl malmsten, 20. århundrede.

Dels med skuffebeslag. Længde 96 bredde 40 højde 135 cm.

Senere malet. Slitage, laktab, ridser, mærker.

Nøgle/nøgler findes

Få foretaget en gratis vurdering!

Nøgle/nøgler findes

Antal besøg: 1.403