SOFA, 3 pers., Karl Johan stil, 1900-tallet.

809909. SOFA, 3 pers., Karl Johan stil, 1900-tallet.

Bredde 221 cm, dybde 63 cm, højde 102 cm.

Slitage, stødmærker og ridser, polstring med slid.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 529