SPEJL MED TRYMÅ, Empirestil, begyndelsen af 1900-tallet.

80759. SPEJL MED TRYMÅ, Empirestil, begyndelsen af 1900-tallet.

Udskåret indretning med inspiration fra antikken.
Spejlhøjde 175 cm, totalhøjde med bord 250 cm.
#80756 #80753 #80748 #80759.

Slitage / farvetab.

Få foretaget en gratis vurdering!

#80756 #80753 #80748 #80759.

Slitage / farvetab.

Antal besøg: 1.506