SPEJLMØBLER, med skuffer, Nyrenæssance, 1800-tallet.

80598. SPEJLMØBLER, med skuffer, Nyrenæssance, 1800-tallet.

Længde 162, bredde 52, højde 128 cm, højde på spejlet 191 cm.

Slitage og skader.

Nøgler mangler.

Få foretaget en gratis vurdering!

Slitage og skader.

Nøgler mangler.

Antal besøg: 994