SKÆNK, gårdsrokoko, 1900-tallet.

801927. SKÆNK, gårdsrokoko, 1900-tallet.

Med forgyldt dekoration, bredde 190 cm, dybde 59 cm, højde 97 cm.

Slidmærker, stødmærker, overfladeridser og Overfladeslitage, farvetab forekommer, det ene ben limet.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 743