SERVERINGSVOGN/BARVOGN.

SERVERINGSVOGN/BARVOGN.
793151. SERVERINGSVOGN/BARVOGN.

Glas og messing, midten af det 20. århundrede.
Med stativ til flasker Højde 67 cm Længde 50 Bredde 35.

Brugsslitage.

Få foretaget en gratis vurdering!

Brugsslitage.

Antal besøg: 1.899