ARMBANDUR, Certina, manuel, stål, 1960'erne.

792215. ARMBANDUR, Certina, manuel, stål, 1960'erne.

Boligdæksel mærket 7101 049, 4271205.
Skivens diameter er 30 mm.

Slitage, ridser. Urskive, visere og indekser med pletter/pletter. Ridser på glas. Ikke åbnet. Arbejdede på tidspunktet for katalogisering. Der ydes ingen funktionsgaranti.

Få foretaget en gratis vurdering!

Skivens diameter er 30 mm.

Antal besøg: 785