Boligdæksel mærket 7101 049, 4271205.
Skivens diameter er 30 mm.
Slitage, ridser. Urskive, visere og indekser med pletter/pletter. Ridser på glas. Ikke åbnet. Arbejdede på tidspunktet for katalogisering. Der ydes ingen funktionsgaranti.
Skivens diameter er 30 mm.