MILITÆR HJELM.

MILITÆR HJELM.
791451. MILITÆR HJELM.

Indvendig diameter diameter ca 22x18,5 cm.

Alder og Brugsslitage. beslag mangler.

Få foretaget en gratis vurdering!
791451. MILITÆR HJELM.

Antal besøg: 4.570