TERRY A GENTILLE. Pastel.

TERRY A GENTILLE. Pastel.
786526. TERRY A GENTILLE. Pastel.

Abstrakt komposition. Monogram signeret. TAG og dateret -70. Diameter 25 cm.

Oramad. Mindre Overfladeslitage.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 309