SALONGRUPPE, 6 dele, Karl Johan stil, 20. århundrede.

78441. SALONGRUPPE, 6 dele, Karl Johan stil, 20. århundrede.

Længden på sofaen er ca. 225 cm.

Brugsslitage, mindre finerskader.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 1.179