VOLKER KÜHN. blomstrende træ.

VOLKER KÜHN. blomstrende træ.
776131. VOLKER KÜHN. blomstrende træ.

Kuhn, Volker (f. 1948, Neuenkirchen ved Bremen) - "Blomstrende træ", farveætsning, signeret i bly nedenfor, dateret "82" og nummereret "160/300", oval form, pladestørrelse: ca. 21,5x16 cm, indrammet under glas.

god stand.

Kunstner/designer

Volker Kühn (Født 1948)

Få foretaget en gratis vurdering!

god stand.

Kunstner/designer

Volker Kühn (Født 1948)

Antal besøg: 4.283