MODELTOG FLEISCHMANN 2 diesellokomotiver 1306, 10 vogne med mere. MÄRKLIN damplokomotiv og 4 vogne.

77315. MODELTOG FLEISCHMANN 2 diesellokomotiver 1306, 10 vogne med mere. MÄRKLIN damplokomotiv og 4 vogne.

Skala H0.

Skader og slitage. 1306 arbejder. Märklinlok mangler strømdæmpere.

Få foretaget en gratis vurdering!

Skala H0.

Antal besøg: 1.044